HFS

Komentirajte aktualne filatelističke događaje.

Moderator/ica: veglia966

HFS

PostPostao/la Skint » travanj 10th, 2008, 8:21 pm

Planira li HFS mozda na internetu svoju stranicu?Bilo bi zgodno kada bi je napravili, ili je to ipak mozda previse za njih? :D

Ako tko ima kakvu informaciju dobro bi mi dosla....
Skint

Re: HFS

PostPostao/la zdfil » travanj 11th, 2008, 9:28 am

HFS ima u planu napraviti svoju web stranicu i to nije previše za njih.
zdfil

PostPostao/la Skint » travanj 11th, 2008, 1:29 pm

zdfil je napisao/la: i to nije previše za njih.

Meni se ne cini tako imamo osjecaj da se oni bore samo za fotelje, a ne za dobrobit filatelije, internet je dosao u Hrvatsku prije 15 godina, a gdje su oni?Pogledajte Slovence, mogu se nasi gore u savezu samo pokriti sa krpom preko glave... :cry:
Skint

PostPostao/la Skint » travanj 11th, 2008, 1:31 pm

Neka se nitko ne naljuti ovo je moje javno razmisljanje...
Skint

PostPostao/la stamphunter » travanj 11th, 2008, 5:10 pm

mislim da filatelija ide dalje.
netko je rekao u jednom od postova da se u nas ništa ne događa na filatelističkom planu,
ne slažem se s time. već dapače, mislim da se u proteklih nekoliko godina dogodilo mnogo
toga zanimljivog na filatelističkom planu.
"subjekata" tih događaja ima mnogo - neki traju duže, neki se pojave pa nestanu, itd
no u konačnici rezultiraju mnogim novim stvarima.

a koga "nema" , bez njega se - može.
jer filatelija nije ni HFS, ni HP, ni drugi pojedinci...bez svakog se može!

uostalom svatko tko ima neki interes za pojavom u javnoj, društvenoj filateliji (HP, HFS, društva,
trgovci, aukcijske kuće, filatelisti zaljubljenici, filatelisti mešetari, izlagači, istraživači,
pasivni čitaoci i pasivni sakupljači) shvaća što želi i na koji način to želi i ostvariti, i tako se i ponaša.
stamphunter

PostPostao/la zdfil » travanj 11th, 2008, 7:29 pm

Skint je napisao/la:
zdfil je napisao/la: i to nije previše za njih.

Meni se ne cini tako imamo osjecaj da se oni bore samo za fotelje, a ne za dobrobit filatelije, internet je dosao u Hrvatsku prije 15 godina, a gdje su oni?Pogledajte Slovence, mogu se nasi gore u savezu samo pokriti sa krpom preko glave... :cry:

Ja sam član Upravnog odbora HFS-a i otvoreno tvrdim da se nitko tamo ne bori za fotelje. Izrada stranice je složeni problem i nije baš tako jednstavno napraviti stranicu koja će pokrivati sve ono što pokriva HFS. Svakako se slažem da je ta stranica potrebna, ali ako pogledate koju godinu unazad vidjeti ćete da su u HFS-u sjedili ljudi koje je vrijeme tehnološki odavno pregazilo. Mnogi od njih su vrhunski filatelisti, ali zanimanje za tehniku im je stalo davnih godina kada su hit bili elektronski pisaći strojevi. I to je potpuno razumljivo. Da li Vaš djed ili otac znaju upaliti računalo? Da li imaju vlastitu email adresu?
Ako ste voljni pomoći u izradi dotične stranice slobodno mi se javite preko maila. Bit će mi drago uvesti i Vas "tamo gore" u Savez.
zdfil

PostPostao/la Skint » travanj 12th, 2008, 11:33 am

Nazalost ja ne znam raditi internet stranice, to ipak treba prepustiti strucnjacima, a da znam vjerujte vrlo rado bi pomogao... vjerujem da se ljudi u savezu trude, to im nitko ne moze oduzeti, no kada bi postojala stranica ljude koje zanima filatelija bi bili puno vise informirani sto se dogada u filatelistickom svijetu u Hrvatskoj pa mozda i sire..evo da nema ovog foruma i ove stranice ne znam gdje bi se moglo na internetu saznati nesto o nasem hobiju filateliji, a da je na hrvatskom jeziku... svaka cast drustvima iz Rijeke, Karlovca i Vinkovca na stranici, no to su ipak samo stranice klubova, koje se i ne osvjezavaju bas previse... zelim ovim svime izraziti zelju da savez dobije konacno stranicu na internetu jer vjerujte mi sa kim sam god razgovarao o filateliji svi su izrazili ovu zelju... nece filatelija propast bez stranice saveza no ipak bi bilo lijepo jer on su ipak nesto i netko, a danas svako selo, osoba... ima svoju internet stranicu :!:
Skint

PostPostao/la Jack » rujan 21st, 2008, 2:54 pm

evo vidim da je ovdje bilo rasprave o stranici HFS-a, malo sam zaksanio ali i ja se slazem da stranica treba i to pod hitno, i otvoreno tvrdim da izrada same stranice nije neki veliki problem ako postoji volja i neka mala financijska sredstva, pogledajmo samo ovu stranicu filatelija.net, svaka udruga ima stranicu, kada upisem u google HFS, znate di odem na HRVATSKI FILMSKI SAVEZ! a FILATELIJA? srecom da je tu barem ova stranica, evo sad vidim da je najava za skolu filatelije, a savez ne moze o tome isvjestiti na internetu,...steta zaista steta....ovo je moje misljenje...
Jack

Natrag na Filatelističke rasprave

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.