Filatelistička okupljanja u Osijeku

Sve o filatelističkim društvima na jednom mjestu.

Moderator/ica: veglia966

Filatelistička okupljanja u Osijeku

PostPostao/la Jojo » rujan 2nd, 2013, 3:33 pm

Evo da malo mozda informiram filateliste, a mozda i neke koji se slucajno nađu na ovoj stranici u potrazi gdje bi mogli naci nekoga za razmijenu ili prodaju svojih maraka, ili albuma sa markama, da se u Osijeku svake nedjelje od 10-12h u Hotelu Rojal okupljaju filatelisti,a tu su i numizmaticari a i sakupljaci razglednica i značaka!!

Pa eto ako neko nesto ima za prodaju ili se zeli mijenjati,a mozda samo informirati ili razgovarati o svom hobiju, neka navrati svatko je dobro dosao!!

Ako neko ima kakvo pitanje slobodno pisite na moj PP!!!
Jojo

Re: Filatelistička okupljanja u Osijeku

PostPostao/la Stampdm » listopad 16th, 2013, 3:35 pm

Pozdrav jojo!Osobno sam iz Donjeg Miholjca ali već više od deset godina živim u Osijeku. Bio sam jednom na takvomk sastanku u Hotelu Royal i osbno nisam baš bio impresionar ponudom i informacijama koje su mi tamo dali, a nažalost od mene i još par kolega koji smo došli vidjeti o čemu je riječ, svi su bili stariji 40 i više godina.
U tu svrhhu planiramo osnovat klub ili udrugu koja bi predstavljala Osijek ili Donji Miholjac (sve ovisi o osnivanju) na događanjima ili eventima koji se održavaju diljem Hrvatske.
Za bilo kakve informacije, možemo se ćuti ili posjeti web stranicu www.filatelija.biz
Stampdm

Natrag na Filatelistička društva

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.